1. ZASÍLÁNÍ ZBOŽÍ

Zboží, které má být zasláno zásilkovou službou, musí být potvrzeno prodejcem. Zákazník e-mailem obdrží automatické potvrzení přijetí objednávky. Touto zprávou dáváme na vědomí zákazníkovi, že na objednávce pracujeme. Tímto okamžikem je uzavřena kupní smlouva. Kromě automatického potvrzení přijetí objednávky, dostane zákazník upozornění od dopravce, kdy bude zásilka doručována. 

Dodáváme zboží v rámci České republiky.

2. DODACÍ LHŮTA

Objednané zboží bude dle jeho dostupnosti a provozních možností prodejce dodáno v co nejkratší době zásilkovou službou, max. do 5 pracovních dnů od závazného potvrzení objednávky. U platby na bankovní účet se lhůta počítá od připsání částky na účet prodejce. Zboží se považuje za dodané doručením na adresu, kterou zákazník stanovil v objednávce. 

3. ZPŮSOB ÚHRADY CENY ZA ZBOŽÍ 

Zákazník má na výběr ze dvou způsobů úhrady kupní ceny za zboží:

 • zboží je možné v plné výši zaplatit dobírkou (hotově, v některých případech také platební kartou)
 • nebo on-line platbou

a) Dobírka

Platba proběhne v místě předání prostřednictvím smluvní zásilkové služby (hotovost bude předána kurýrovi zásilkové služby, je možné platit i platební kartou). Bližší informace o možnosti plateb naleznete na stránkách zásilkové služby Zásilkovna (www.zasilkovna.cz) a stránkách České pošty (www.ceskaposta.cz). Cena Dobírky při platbě v hotovosti nebo kartou je vyčíslena při vytvoření objednávky a před jejím potvrzením a je odvozena od výběru formy doručení.

 • Osobní odběr: dobírka zdarma
 • Zásilkovna (1-10 kg): dobírka: 49 Kč
 • Česká pošta - Balík Do balíkovny (1-20kg): dobírka: 36 Kč
 • Česká pošta - Balík Na poštu (1-30kg): dobírka: 36 Kč
 • Česká pošta - Balík Do ruky (1-30kg): dobírka: 36 Kč

b) On-line platba

Online platby pro nás zajišťuje platební brána ComGate. Poskytovatel služby, společnost ComGate Payments, a.s., je licencovaná Platební instituce působící pod dohledem České národní banky. Platby probíhající skrze platební bránu jsou plně zabezpečeny a veškeré informace jsou šifrovány.

Platba kartou

Nejrychlejší způsob zaplacení online. Do rozhraní platební brány ComGate zadáte číslo karty, datum platnosti a CVC kód – tři čísla, která najdete v podpisovém proužku na zadní straně karty. Vše je zabezpečeno standardem 3D Secure, a tak budete nejspíš požádáni o zadání číselného kódu, který obdržíte SMSkou od své banky.

Platba bankovním převodem

Okamžitá platba prostřednictvím internetového bankovnictví. Platební brána ComGate vás přesměruje do vašeho internetového bankovnictví, kam se přihlásíte jako obvykle a zde potvrdíte už připravený platební příkaz. 

Loga banky
Po dokončení platby budete přesměrováni zpět do obchodu. Platba je potvrzena okamžitě, budeme bez odkladu pokračovat v realizaci objednávky.

Kontakty

ComGate Payments, a.s.
Gočárova třída 1754 / 48b, Hradec Králové
E-mail: platby-podpora@comgate.cz
Tel:  +420 228 224 267

4. DOPRAVA

Dopravu na určenou adresu zajišťuje prodejce v rámci České republiky prostřednictvím služby Zásilkovna nebo prostřednictvím České pošty.

Cena dopravy je účtována ve výši uvedené při vytvoření objednávky a je odvozena od výběru způsobu dopravy.

a) Osobní odběr

Osobní odběr je zdarma. Osobní odběr zakoupeného zboží je možný v sídle firmy na adrese:

Račínský minipivovar Richard: doprava zdarma

 • Račín 10, 592 11 Račín - Velká Losenice
 • Otevírací doba Po, St, Pá: 13:00 - 16:00 hod.
 • tel.: +420 724 461 300

b) Dopravní služby a ceny dopravy 

 • Zásilkovna (1-10 kg): cena dopravy při platbě dobírkou: 109 Kč
 • Česká pošta - Balík Do balíkovny (1-20kg): cena dopravy při platbě dobírkou: 109 Kč
 • Česká pošta - Balík Na poštu (1-30kg): cena dopravy při platbě dobírkou: 119 Kč
 • Česká pošta - Balík Do ruky (1-30kg): cena dopravy při platbě dobírkou: 139 Kč

5. PŘEVZETÍ ZBOŽÍ

Doporučujeme prohlédnout si zboží bezprostředně při jeho převzetí. Pokud je zjištěno mechanické poškození obalu zásilky, sepište za přítomnosti dopravce záznam o poškození zásilky a nechte si tuto skutečnost potvrdit dopravcem. V případě poškození samotného zboží zákazníkovi bude poskytnuta sleva nebo bude zasláno nové zboží.

Podepsáním přepravního listu přepravci zákazník souhlasí s převzetím zboží a stvrzuje, že dorazilo mechanicky nepoškozené. Doporučujeme si zkontrolovat, zda došlo veškeré objednané zboží a jejich množství v pořádku a to nejpozději do 3 dnů od převzetí zboží. Na pozdější reklamace tohoto rázu nebude brán zřetel.

Odesláním objednávky souhlasíte s těmito dodacími a platebními podmínkami. Tyto podmínky jsou platné pro všechny kupní smlouvy uzavírané mezi prodejcem a zákazníkem. Prodejce si vyhrazuje právo Dodací a platební podmínky měnit. Změněné podmínky vyvěsí na internetových stránkách www.koupit-richarda.cz nejméně 1 den před jejich účinností.

6. Komunikace mezi zákazníkem a prodejcem

Pro komunikaci zákazníka a prodejce slouží elektronická pošta pivovar@racin.cz nebo telefon +420 724 461 300.

Zaslání pro celé ČR

S láskou ji zabalíme a zašleme vám kdekoliv po celé ČR. Do 2 dnů máte Richarda doma.

Platba je na vás

Zaplatit můžete ihned on-line nebo až při převzetí zásilky kartou nebo hotově.