LImitovaná edice - Patron 14° Svatováclavský speciál

LImitovaná edice - Patron 14° Svatováclavský speciál

První letošní podzimní speciál od Richarda je tady. Byl uvařen speciálně k příležitosti českého státního svátku, Dni české státnosti, který připadá na 28. září. Toto datum je zároveň svátkem sv. Václava, přemyslovského knížete, patrona Čech a Moravy a jednoho z tradičních symbolů českého státu. Odtud tedy pramení název našeho speciálu Patron - 14° Svatováclavský speciál. Je extra chmelený a má krásnou sytě žlutou jantarovou barvu, kterou si užijete nejvíce ve světle slábnoucího slunce babího léta.

V prodeji je pouze 500 lahví, tak neváhejte a objednejte si jej včas na tomto odkazu http://www.koupit-richarda.cz/patron-14-svatovaclavsky-special .

Dej Bůh štěstí.


Přidali jsme on-line platby a platby kartou

Přidali jsme on-line platby a platby kartou

Dobrá zpráva pro všechny naše fanoušky a především pro ty, kteří to bez Richarda nemohou vydržet a objednávají si ho pravidelně na Richardově e-shopu.
Od této chvíle ušetříte peníze za dobírku díky spuštění on-line plateb přes internet ve spolupráci s Comgate. Tato platební brána umožňuje platby pro klienty prakticky všech bank v ČR. Kromě on-line platby můžete využít také platby kartou.
Děkujeme za vaši přízeň. Dej Bůh štěstí.

Novinka - MRSKAČ 13° Velikonoční žitný speciál

Novinka - MRSKAČ 13° Velikonoční žitný speciál

Na letošní Velikonoce jsme pro vás uvařili svěží 13°speciál, který je smyslnou kombinací žitného a ječného sladu. Bohužel ani letossi jej nebudeme moci vychutnat čepovaného v hospodě nebo na zahrádce, ale když si pořádně vychladíte sklenici, ideálně Richardovu (zakoupit můžete také v našem e-shopu http://www.koupit-richarda.cz/sklenice), a pomalu si MRSKAČE do ní nalijete, uvidíte, že si ho vychutnáte jako čepovaného. Veselé Velikonoce, přátelé.

Mrskače objednávejte na https://koupit-richarda.s2.upgates.shop/mrskac-13-velikonocni-zitny-special-1


Novinka Vídeňák - 13° Vánoční speciál

Novinka Vídeňák - 13° Vánoční speciál

Vánoce jsou tady a s nimi i poslední letošní speciál od Richarda. Je to skvost, uvařený výhradně z Vídeňského sladu, extra chmelený a pěkně vyzrálý. Krásná jantarová barva tohoto speciálu vás potěší při pohledu do světla vánoční svíčky a vykouzlí vám úsměv na tváři. 

A když si pořádně vychladíte Richardovu sklenici (zakoupit můžete také v našem e-shopu http://www.koupit-richarda.cz/sklenice) a pomalu si Vídeňáka do ní nalijete, uvidíte, že si ho vychutnáte jako čepovaného.

Objednat si ho můžete zde: http://www.koupit-richarda.cz/videnak-13-vanocni-special

Krásné a pohodové Vánoce.


Novinka Patron - 14° Svatováclavský speciál - extra chmelený

Novinka Patron - 14° Svatováclavský speciál - extra chmelený

První letošní podzimní speciál od Richarda je tady. Byl uvařen speciálně k příležitosti českého státního svátku, Dni české státnosti, který připadá na 28. září. Toto datum je zároveň svátkem sv. Václava, přemyslovského knížete, patrona Čech a Moravy a jednoho z tradičních symbolů českého státu. Odtud tedy pramení název našeho speciálu Patron - 14° Svatováclavský speciál. Je extra chmelený a má krásnou sytě žlutou jantarovou barvu, kterou si užijete nejvíce ve světle slábnoucího slunce babího léta. Objednat si jej můžete zde http://www.koupit-richarda.cz/patron-14-svatovaclavsky-special .

Tak na zdraví.


Richardův e-shop spuštěn

Richardův e-shop spuštěn

Vážení příznivci a fanoušci Richarda,

vývoj situace ohledně epidemi koronaviru nás přiměla zvýšit obrátky a připravit pro vás Richardův e-shop o několik měsíců dříve, než jsme původně plánovali. Máme hotovo a 25.března začínáme. 

Zaslání pro celé ČR

S láskou ji zabalíme a zašleme vám kdekoliv po celé ČR. Do 2 dnů máte Richarda doma.

Platba je na vás

Zaplatit můžete ihned on-line nebo až při převzetí zásilky kartou nebo hotově.