Novinka Vídeňák - 13° Vánoční speciál

Novinka Vídeňák - 13° Vánoční speciál

Vánoce jsou tady a s nimi i poslední letošní speciál od Richarda. Je to skvost, uvařený výhradně z Vídeňského sladu, extra chmelený a pěkně vyzrálý. Krásná jantarová barva tohoto speciálu vás potěší při pohledu do světla vánoční svíčky a vykouzlí vám úsměv na tváři. 

A když si pořádně vychladíte Richardovu sklenici (zakoupit můžete také v našem e-shopu http://www.koupit-richarda.cz/sklenice) a pomalu si Vídeňáka do ní nalijete, uvidíte, že si ho vychutnáte jako čepovaného.

Objednat si ho můžete zde: http://www.koupit-richarda.cz/videnak-13-vanocni-special

Krásné a pohodové Vánoce.


Novinka - 13° Májový speciál

Novinka - 13° Májový speciál

Letošní Májový speciál se Richardovi opravdu povedl. Je to polotmavý 13° speciál skvělé chuti a řízu a také velkého májového příběhu. A etiketa bude sběratelským kouskem, protože ta letošní je inspirována současnou koronavirovou tématikou. Čepovaného si jej budete moci dát asi jen přímo u Richarda na Račíně nebo v Brně Žebětíně, ale vychutnat si jej můžete i z lahve. Kupte si originální sklo Richard (http://www.koupit-richarda.cz/sklenice), pořádně vychlaďte, omyjte a nalévejte. A pak už jen vychutnávejte a užívejte si.

Zde si můžete Májový speciál zakoupit http://www.koupit-richarda.cz/hynek-vilem-jarmila-15-majovy-special


Novinka - MRSKAČ 13° Velikonoční žitný speciál

Novinka - MRSKAČ 13° Velikonoční žitný speciál

Na letošní Velikonoce jsme pro vás uvařili krásný 13°speciál, který je unikátní kombinací žitného a ječného sladu. Letos si jej bohužel nebudeme moci vychutnat čepovaného, ale když si pořádně vychladíte sklenici, ideálně Richardovu (zakoupit můžete také v našem e-shopu http://www.koupit-richarda.cz/sklenice) a pomalu si MRSKAČE do ní nalijete, uvidíte, že si ho vychutnáte jako čepovaného.


Richardův e-shop spuštěn

Richardův e-shop spuštěn

Vážení příznivci a fanoušci Richarda,

vývoj situace ohledně epidemi koronaviru nás přiměla zvýšit obrátky a připravit pro vás Richardův e-shop o několik měsíců dříve, než jsme původně plánovali. Máme hotovo a 25.března začínáme. 

Platba při převzetí

Zaplatíte až budete mít Richarda u sebe. V pivovaru hotově, v případě zaslání hotově nebo kartou.