Novinka Patron - 14° Svatováclavský speciál - extra chmelený

Novinka Patron - 14° Svatováclavský speciál - extra chmelený

První letošní podzimní speciál od Richarda je tady. Byl uvařen speciálně k příležitosti českého státního svátku, Dni české státnosti, který připadá na 28. září. Toto datum je zároveň svátkem sv. Václava, přemyslovského knížete, patrona Čech a Moravy a jednoho z tradičních symbolů českého státu. Odtud tedy pramení název našeho speciálu Patron - 14° Svatováclavský speciál. Je extra chmelený a má krásnou sytě žlutou jantarovou barvu, kterou si užijete nejvíce ve světle slábnoucího slunce babího léta. Objednat si jej můžete zde http://www.koupit-richarda.cz/patron-14-svatovaclavsky-special .

Tak na zdraví.


Novinka - 13° Májový speciál

Novinka - 13° Májový speciál

Letošní Májový speciál se Richardovi opravdu povedl. Je to polotmavý 13° speciál skvělé chuti a řízu a také velkého májového příběhu. A etiketa bude sběratelským kouskem, protože ta letošní je inspirována současnou koronavirovou tématikou. Čepovaného si jej budete moci dát asi jen přímo u Richarda na Račíně nebo v Brně Žebětíně, ale vychutnat si jej můžete i z lahve. Kupte si originální sklo Richard (http://www.koupit-richarda.cz/sklenice), pořádně vychlaďte, omyjte a nalévejte. A pak už jen vychutnávejte a užívejte si.

Zde si můžete Májový speciál zakoupit http://www.koupit-richarda.cz/hynek-vilem-jarmila-15-majovy-special


Novinka - MRSKAČ 13° Velikonoční žitný speciál

Novinka - MRSKAČ 13° Velikonoční žitný speciál

Na letošní Velikonoce jsme pro vás uvařili krásný 13°speciál, který je unikátní kombinací žitného a ječného sladu. Letos si jej bohužel nebudeme moci vychutnat čepovaného, ale když si pořádně vychladíte sklenici, ideálně Richardovu (zakoupit můžete také v našem e-shopu http://www.koupit-richarda.cz/sklenice) a pomalu si MRSKAČE do ní nalijete, uvidíte, že si ho vychutnáte jako čepovaného.


Richardův e-shop spuštěn

Richardův e-shop spuštěn

Vážení příznivci a fanoušci Richarda,

vývoj situace ohledně epidemi koronaviru nás přiměla zvýšit obrátky a připravit pro vás Richardův e-shop o několik měsíců dříve, než jsme původně plánovali. Máme hotovo a 25.března začínáme. 

Platba při převzetí

Zaplatíte až budete mít Richarda u sebe. V pivovaru hotově, u Zásilkovny platba možná také kartou.